
До Глобинської міської лікарні госпіталізовано 16 осіб з попереднім діагнозом – отруєння невідомою речовиною.
Всього до лікарні надійшло 16 співробітників “Глобинського м’ясокомбінату”, що отруїлися невідомою речовиною. За інформацією ДСНС Полтавської області, 4 особи залишаються госпіталізованими. За іншими джерелами – 1 особа у важкому стані. Інцидент трапився у сортувальному цеху ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» вночі 13 липня.
Причина отруєння встановлюється. Рятувальні підрозділи ДСНС не залучалися.
За інформацією місцевих ЗМІ, працівники м’ясокомбінату отруїлися парами фарби, якою попередньо фарбували дах приміщення.
Також читайте, чому бразильські свинарі переходять на корм із пшениці.
Джерело: ДСНС Полтавської області.

One thought on “В Полтавській області сталося отруєння на м’ясокомбінаті”