Полтавська область

В Полтавській області сталося отруєння на м’ясокомбінаті
Переробка

В Полтавській області сталося отруєння на м’ясокомбінаті

До Глобинської міської лікарні госпіталізовано 16 осіб з попереднім діагнозом – отруєння невідомою речовиною.

Детальніше
Left Advertisement
Right Advertisement