promo-zsm
promo-zsm

Бразильські свинарі переходять на корм з пшениці

Бразильські свинарі переходять на корм із пшениці
pigcentre

Свинарі в Бразилії купують на ф’ючерсному ринку пшеницю замість кукурудзи, щоб уникнути великих витрат на годівлю тварин. Причиною стала дуже висока ціна на кукурудзу, яка є основною сировиною для кормів в Бразилії.

За даними Бразильського центру перспективних досліджень, ціни на кукурудзу з травня 2020 року підскочили з 8,90 доларів США до 19,06 доларів за мішок вагою 60 кг. Це означає, що у відсотковому співвідношенні ціни виросли на 114%.

З іншого боку, ціни на пшеницю також зросли, але тільки на 39,1%. З 224,80 доларів США до 312,74 доларів за тонну. Саме тому зерно може повністю замінити кукурудзу в якості корму для свиней і птиці.

Як і в Бразилії, ф’ючерсні контракти на кукурудзу в США нещодавно досягли найвищого рівня за 8 років. Цьому також сприяє холодна погода в США. Тому провідні бразильські компанії та приватні фермерські господарства почали шукати альтернативні закупівлі кукурудзи в Аргентині і Парагваї. Паралельно з цим, вони домовляються щодо поставок пшениці.

Франсиско Турра, президент Бразильської асоціації тваринників (ABPA), сказав, що JBS і BRF (великі харчові переробні компанії) вже оголосили, що збираються купувати озимі культури. Тепер пшениця, тритикале і ячмінь будуть використовувати в якості корму.

Відповідно до даних Федерації сільського господарства штату Ріу-Гранді-ду-Сул, площа, засіяна пшеницею та іншими озимими культурами в 2021 році, може вирости з 1 млн га до 1,4 млн га.

За даними агентства по дослідженню свинарства і птахівництва Embrapa Suínos e Aves, всі 9 компонентів, що складають витрати на утримання та відгодівлю свиней в Бразилії, виросли за останні 12 місяців.

Найбільше зростання спостерігалося у витратах на корми, які збільшилися на 39,02%, за ними йдуть витрати на утримання – 1,36% та здоров’я тварин – 0,87%, на інші витрати піднялася ціна – 0,84%, робоча сила зросла на 0,48%. Витрати на транспорт – 0,09% і електрика подорожчала на 0,02%.

Також читайте прогноз ОЕСР-ФАО щодо розвитку свинарства у світі до 2030 року.

Джерело: meatinfo.ru.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *