promo-zsm
promo-zsm

Найбільший постачальник м’яса виготовлятме його рослинний замінник

штучне м'ясо
НС_CIAB_АМГ

Попит на штучні бургери зростає настільки швидко, що JBS, найбільший у світі постачальник м’яса, заявив, що, скоріше за все, створить нову глобальну компанію, орієнтовану виключно на продукти рослинного походження.

Як розповів Bloomberg гендиректор JBS Жілберто Томазоні, в майбутньому м’ясо тварин стане дорогою розкішшю. Людям доведеться звернутися до дешевших альтернатив. Крім того, населення світу швидко зростає. Як очікується, до 2050 року досягне 10 млрд осіб. Виробництво м’яса, необхідного для задоволення світових потреб у білку, стане неможливим.

«Рослинний білок допоможе нам скоротити цей протеїновий розрив за рахунок більш доступних продуктів в порівнянні з тваринним протеїном, який буде більш преміальним», – сказав Томазоні.

Бразильська JBS – лише одна з багатьох продуктових компаній, які намагаються розширити свою присутність на арені замінників м’яса, оскільки гамбургери і ковбаси, зроблені з рослинних білків, стають все більш популярними.

Споживчий попит різко зріс після того, як такі стартапи, як Beyond Meat та Impossible Foods, стали популярними. Такі компанії, як McDonald’s і Starbucks, також додали у свої меню альтернативні м’ясні страви.

Нагадаємо, у McDonald`s почались продажі веганського бургера.

JBS, як і американський конкурент Tyson Foods, вийшла на ринок рослинного м’яса у 2019 році. Нова компанія, яку планує Томазоні, об’єднає всі ці регіональні підприємства в глобальне підприємство.

Компанія вже займає значну частку ринку, займаючи близько 57% ринку бургерів на рослинній основі в Бразилії. В Європі її дочірня компанія Moy Park випускає бургери зі «штучної курятини». JBS також пропонує 10 продуктів на рослинній основі в більш ніж 3000 американських магазинах під брендом OZO, де продажі виросли на 300% минулого року.

Джерело: mind.ua

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *