promo-zsm
promo-zsm

У McDonald`s почались продажі веганського бургера

рослинний бургер
НС_CIAB_АМГ

Beyond Meat уклав трирічну угоду з McDonald’s про постачання котлет для веганського бургеру McPlant. У Європі вже почалися випробування.

Американська компанія, що створює альтернативу м’яса на рослинній основі буде «кращим постачальником» для McPlant.

Перший McPlant в Європі

McDonald’s тестує свій новий бургер на рослинній основі в деяких вибраних ресторанах по всьому світу.

Перші тести почались у Швеції 5 січня 2021 року і триватимуть до 15 березня в дев’яти ресторанах. 19 січня McDonald’s також презентував McPlant в 14 ресторанах Данії. Ці випробування завершаться 12 квітня.

Ресторан швидкого харчування розраховує протестувати інші ринки пізніше цього року і в майбутньому.

Бургер став першим продуктом в асортименті McPlant, але досвід роботи з Beyond Meat показав, що будуть вестись інші спільні розробки.

Деталі рецептури не розголошуються, але остання ітерація Beyond Burger включає в себе поєднання білків, що походять з гороху, мунг-бобів і коричневого рису.

Що буде з KFC?

У той же час, Beyond Meat також оголосила про глобальне стратегічне партнерство з Yum! Brands для створення білкових продуктів на рослинній основі для ресторанних мереж KFC, Pizza Hut і Taco Bell.

Обидві угоди були прийняті Good Food Institute (GFI) – неурядовою організацією, яка просуває чисте м’ясо та рослинні аналоги продуктам тваринного походження.

«Коли ці мережі ресторанів рухаються, вся харчова промисловість це помічає», – сказав виконавчий директор GFI Брюс Фрідріх.

Джерело: FoodNavigator

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *