promo-zsm
promo-zsm

Поголів’я свиноматок в Китаї зросло з початку 2021 року

Поголів'я свиноматок в Катаї зроло з початку 2021 року
pigcentre

Міністерство сільського господарства Китаю повідомило, що поголів’я свиноматок зросло в січні і лютому цього року, що суперечить оцінкам аналітиків.

Згідно з повідомленням Reuters, китайське поголів’я свиноматок зросло на 34,1% в лютому 2021 року в порівнянні з лютим 2020 року. У Міністерстві сільського господарства також повідомили, що кількість свиноматок зросло на 1% в порівнянні з січнем 2021 року. Ці цифри дають більш позитивний прогноз, ніж попередні оцінки аналітиків та економістів.

Китайське поголів’я активно контролюється після повідомлень про спалахи африканської чуми свиней (АЧС) від керівників ферм, ветеринарів та аналітиків цієї зими.

Китай виробляє близько половини свиней у світі, але поголів’я було знищене неодноразовими спалахами АЧС протягом 2018 і 2019 років.

Нагадаємо: У Китаї введені жорсткі заходи щодо незаконних вакцин проти АЧС

У попередніх повідомленнях міністерства сільського господарства йдеться, що Китай майже оговтався від наслідків АЧС в кінці 2020 року, але нові спалахи можуть затягнути повне відновлення.

Компанія Yongyi Consulting, що базується в Шаньдун, давала прогноз, що поголів’я скорочуватиметься щомісяця з грудня, на 4,99% в січні і ще на 4,68% в лютому.

У заяві міністерства йдеться про те, що в січні та лютому кількість свиноматок зросло на 1,1% та 1% відповідно.

Міністерство також додало, що загальна кількість свиноматок в країні в лютому досягла 95% від рівня кінця 2017 року, в той час як поголів’я свиней залишилається більше 400 мільйонів голів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *