promo-zsm
promo-zsm

Дефіцит свинини в Китаї оцінюється в 5 мільйонів тонн

Дефіцит свинини в Китаї оцінюється в 5 мільйонів тонн
pigcentre

За перші п’ять місяців 2021 року імпорт свинини в Китай зріс на 10%. Станом на сьогодні, Китай ще далекий до досягнення мети з виробництва свинини. Навіть незважаючи на факт росту показників забою за останні три місяці. 

Насправді, імпорт свинини в Китай збільшився на 10% за перші п’ять місяців цього року порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Крім того, з початку року в КНР зафіксовано 11 нових спалахів АЧС з різними штамами вірусу – і це негативно вплинуло на утримання тварин у господарствах.

В Китаї були прийняті нові моделі виробництва, аби допомогти галузі відновити поголів’я, але поки ще цілі не досягнуті. До цих пір гігантський азіатський ринок залишається залежним від імпорту свинини.

Дефіцит цього року бразильським експертом оцінюється у 5 мільйонів тонн. «Із січня по травень цього року Китай імпортував на 10% більше свинини, ніж у минулому році. До того ж, експорт з Бразилії в 2021 році збільшився на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це говорить про те, що Китай продовжує закуповувати свинину у Бразилії та інших країн. Станом на сьогодні, Китай виробляє близько 40 мільйонів тонн м’яса і повинен імпортувати ще близько 5 мільйонів». – пояснив у телевізійному інтерв’ю пан Луїс Руа, директор із зовнішніх ринків Бразильської асоціації натуральних білків (ABPA).

Основними конкурентами на цьому ринку є США, Канада, Іспанія, Данія та Нідерланди. Іспанія збільшила експорт свинини на 100% порівняно з минулим роком. За даними, зібраними INTERPORC, між січнем і квітнем 2021 року експорт іспанської свинини досяг 617 609 тонн, що вдвічі перевищує показники, зафіксовані в тому ж періоді 2020 року.

Також читайте про протести в ПАР: галузь свинарства зазнає збитків.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *