promo-zsm
promo-zsm

В Іспанії обмежать кількість тваринницьких ферм

В Іспанії обмежать кількість тваринницьких ферм

Існуючі домашні господарства в Іспанії вимагають кращого і дієвішого способу утилізації та переробки відходів.

Місцева влада Каталонії видала Закон, за яким продовжує обмеження можливість розширення та встановлення нових ферм для тварин. Закон діятиме наступні 4 роки у 68 муніципалітетах країни. Ферми, які вже мають велике поголів’я та забруднену воду через велику кількість відходів, не зможуть збільшувати кількість тварин.

Спочатку закон був прийнятий у липні 2019 року і планувався на два роки. Однак результат дії законодавчого акту не влаштував владу. Тепер уряд продовжив обмеження ще на 4 роки.

Таке обмеження є результатом діалогу з іспанської галуззю тваринництва, яка прагне змінити наявну ситуацію. Департамент з боротьби проти погіршення клімату, продовольства та програм сільського господарства переслідує мету уникнути надлишків відходів.

Іншими словами, існуючі сільські господарства мають ефективніше управляти відходами, застосовувати системи очищення та вдало використовувати природні добрива без збільшення кількості тварин.

За даними журналу Carnica, в Іспанії налічується приблизно 8 мільйонів свиней, 700 тисяч великої рогатої худоби та 38 мільйонів птахів, які щороку виробляють близько 21 млн тонн відходів.

105 господарств мають власні системи очищення. Це близько 34% відходів. Крім того, 50% сміття обробляються компаніями, що спеціалізуються на відходах. Таким чином, наразі ще залишається 16% натурального добрива, яке потребує правильної утилізації.

Також читайте, що дефіцит свинини в Китаї оцінюється в 5 мільйонів тонн.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *