promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 12 – 18 квітня

pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогнозні закупівельні ціни на 12 – 18 квітня 2021 року: 43 – 44 грн/кг на свиней живою вагою.

Збільшений попит на свинину спостерігатиметься на “довгих” вихідних два тижні поспіль. Через карантинні обмеження, пікніки на природі спричинять збільшення попиту на м’ясо для шашлику. Окрім Дня праці та Днів пам’яті та примирення, на початок травня припадає Великдень. Таким чином, вихідними у травні будуть 1-4 число, робочі 5-7 число та вихідні 8-10 число.  Завдяки збільшеному попиту, закупівельна ціна, ймовірно, зросте до 43-44 грн/кг.

НС_CIAB_АМГ

Наступного тижня м’ясокомбінати будуть купувати свиней якраз для забезпечення попиту на Великдень. Таким чином ціна наступного тижня зросте на 3-4 грн/кг.

Ціну 44 грн/кг з ПДВ 14% слід розуміти, як 47 грн/кг, якби ПДВ було 20%.

Збільшений попит дає можливість заробити усьому ланцюгу і вирощування, і переробки. Після перетримки свиней впродовж березня, свинарі можуть зараз продавати свиней по вищих цінах та збільшити свої заробітки. Цей заробіток доцільно інвестувати у зниження собівартості, щоб бути у ринку і заробляти ще більше навіть при нижчих цінах на свиней.

Ціна на свиней та ситуація у світі

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 12 – 18 квітня
Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней без змін – 1,50 євро/кг (50 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,12 євро/кг (37 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Слід зазначити, що за підсумками 2020 року Росія зайняла п’яте місце по виробництву свиней у світі.

Динаміка цін у світі:
🟢 +2,29% у ЄС
🔻 -13,71% у Бразилії
🟢 +11,31% у США
🟢 +10,54% у Канаді

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *