promo-zsm
promo-zsm

Микола Бабенко розповів про ситуацію з ПДВ на свиней та ВРХ

Микола Бабенко розповів про ситуацію з ПДВ на свиней та ВРХ
НС_CIAB_АМГ

У вівторок 3 липня, виконавчий директор Асоціації «М’ясної галузі» Микола Бабенко розповів, як вплинула ситуація зниження ПДВ до 14% з 1 березня по 31 липня та хто був її ініціатором.

«Ті, хто ініціював розрив ланцюга ПДВ, а це керівництво АСУ, керівництво АВМ, починають імітувати, що переробники зробили шкоду для виробників і, мовляв, повернення ПДВ для переробних галузей негативно впливає на виробництво. Тобто ті люди, які впродовж кількох місяців запевняли про позитив в розриві ланцюга ПДВ, зараз кажуть, що це насправді негатив, коли питання торкнулося саме їх галузей», – запевнив експерт на брифінгу.

Дивіться повний виступ (02:51 хв):

Також читайте: виробники чи переробники: хто спричинив розрив ланцюга ПДВ?

Джерело: прес-конференція на Інтерфакс-Україна.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

  1. Фактично діє не закон про ПДВ, а Шенгенська авантюра про “безмитне” переміщення товарів. Від митного контролю держави не звільнено, а знеособлену оплату розпорошено націнкою всіх товарів. Авантюрне заохочення експорту відшкодуванням ПДВ стало найбільш криміналізованим джерелом корупції. За перекачування величезних сум ПДВ із кишень непричетних до експорту через бюджет у кишені експортерів прийде час жорстокої розправи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *