promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 9 – 15 серпня 2021 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 9 – 15 серпня 2021 року
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 9 – 15 серпня 2021 року: 45-46 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на наступний тиждень, після збільшення на 3 грн/кг, через повернення ставки ПДВ 20% на свиней, наступного тижня залишиться без змін 45-46 грн/кг з ПДВ 20%.

03.08.2021 в Інтерфаксі пройшла прес-конференція представників м’ясної та молочної галузей. Крім питань державної підтримки галузей вирощування, спікери розповіли, хто лобіював Закон №1115-IX щодо розриву ланцюга ПДВ 20%.

Також були анонсовані спільні збори м’ясокомбінатів та свинокомплексів 30.08.2021 на Last Summer Day

”Для спільного обговорення проблем, які зараз існують вже є підготовленні рішення, і в частині фінансування, і заміни генетики, і консолідації вирощування і переробки. Обом галузям потрібна злагоджена робота заради споживачів і для блага кожної галузі – як вирощування, так і переробки”, – сказав Микола Бабенко, виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі”.

Last Summer Day – захід, який покликаний об’єднувати тих, хто прагне заробляти. Більше немає ніяких шляхів, щоб бути конкурентними, окрім консолідації. Це єдиний вихід, щоб бути конкурентними зараз, а в подальшому масштабувати бізнеси і заробляти ще більше.

Головні теми визначені такі:

  1. ПДВ 14% на весь ланцюг
  2. Фінансування заміни генетики та реконструкції
  3. Експорт української свинини
  4. Запуск компенсацій свинокомплексам за свиней у випадку АЧС

Спільно, вирішення цих задач стає простішим.

Джерело: Євростат (04.08)

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилася – до 1,37 євро/кг (44 грн/кг), на напівтуші свиноматок – до 0,95 євро/кг (30 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі (04.08):

🟢 1,54 €/кг (-3%) у ЄС
🟢 1,39 €/кг (+11%) у Бразилії
🟢 1,94 €/кг (-6%) у США
🟢 1,75 €/кг (+2%) у Канаді

На цьому тижні в Німеччині не повідомлялося про нові випадки захворювань на вірус АЧС. Проте хвороба вперше за 40 років була зафіксована на американському континенті –  в Домініканській республіці.

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *