promo-zsm
promo-zsm

Нова технологія дозволяє дізнатись стать курчат до вилуплення

НС_CIAB_АМГ

Щороку в усьому світі гине 6,5 млрд курчат. Як правило, це курчата-самці, які не представляють економічної цінності. In Ovo розробили технологію, яка може швидко визначити стать курчат, щоб забезпечити вилуплення тільки курей. В результаті цього процесу вилупились перші 150 000 пташенят.

In Ovo розробили машину Ella, яка дає інкубаторам здатність розводити тільки самок, а це значне поліпшення як з точки зору благополуччя тварин, так і з точки зору стійкості.

Мімія In Ovo полягає в поширенні технології по всьому світу і, таким чином, покласти край вибракування курей чоловічої статі. У 2014 році компанія підписала контракт з Центральною організацією інкубаційних яєць і курей, Лейденським університетом, відділом захисту тварин і урядом Нідерландів, отримавши фінансування для подальшого розвитку своєї технології.

Успішне вилуплення перших 150 000 курей – результат багаторічних досліджень і важливий етап у вирішенні пташиного статтевого питання.

Автоматичний метод відбору проб, що дозволяє витягти крихітні екземпляри з яйця, дозволяє визначити стать майбутньої птиці на дев’ятий день інкубації, а технологія легко додається до існуючого процесу в комерційних інкубаторах.

Вибракування курей чоловічої статі є етичною та економічною проблемою в птахівництві, яка зачіпає всіх від роздрібних торговців і споживачів до екологічних організацій, що виступають за благополуччя тварин.

Хет Анкер став першим інкубатором, який прийняв нові правила розведення.

Здорові курчата, в тому числі тільки кури, підкреслюють унікальність проекту і здатність масштабувати технологію.

За нинішньої системи Ella інкубатор може розводити мільйон курей на рік, не вибраковуючи добових пташенят чоловічої статі, а технологія постійно вдосконалюється. Через кілька місяців буде представлена нова модифікація Ella потужністю п’ять мільйонів курей на рік, і почнеться міжнародне впровадження цієї технології.

Щоб прискорити процес, visVires New Protein і Evonik Venture Capital надали нові інвестиції в кілька мільйонів євро.

Джерело: agroxxi.ru

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *