promo-zsm
promo-zsm

Німеччина забороняє вибраковувати самців курчат з 2022 року

Німеччина забороняє вибраковувати самців курчат з 2022 року

Федеральний уряд ухвалив законодавство про заборону масового вбивства пташенят чоловічої статі з 1 січня 2022 року. Рішення означає, що Німеччина має стати першою країною, яка забороняє вибраковку пташенят самців законом.

Масовий забій курчат-самців буде заборонений у Німеччині з початку наступного року, оголосив Бундестаг у четвер.

Федеральний уряд прийняв закон, що забороняє традиційний метод вирощування – практика, яку давно критикують як неетичну.

Птахофабрики у всьому світі традиційно винищують пташенят чоловічої статі мільйонами незабаром після вилуплення, оскільки вони не можуть нести яйця і не придатні для виробництва м’яса. Це означає, що їх вирощування не буде економічно вигідним. 

Добробут тварин є пріоритетним

Міністр сільського господарства Джулія Клокнер, яка запропонувала законопроект, заявила, що не вважає відбір пташенят “етично прийнятним”.

Федеральний адміністративний суд Німеччини у 2019 році постановив, що проблеми добробуту тварин переважають економічні інтереси фермерів, які бажають займатися вибраковуванням курчат, і оголосив таку практику допустимою лише на перехідний період.

Від німецьких фермерів тепер вимагатимуть використання технологій, щоб запобігти народженню пташенят самців, визначаючи стать тварини до того, як вона вилупиться.

На більш пізньому етапі перехідного періоду, який набуде чинності в 2024 році, будуть дозволені лише методи, застосовувані в процесі інкубації, спрямовані на те, щоб зародки не відчували болю. Бундестаг заявив, що хоче дати фермерському господарству час адаптуватися до нової ситуації.

Тільки в Німеччині щороку вбивають близько 45 мільйонів пташенят чоловічої статі. Захисники добробуту тварин називають це “подрібненням курчат”.

Джерело: Dautsche Welle

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *