promo-zsm
promo-zsm

«М’ясопереробний завод “Баварія”» планують продати за $5 млн

«М’ясопереробний завод “Баварія”» планують продати за $5 млн
НС_CIAB_АМГ

Інвестиційна компанія InVenture планує виставити на аукціон продаж «М’ясопереробного заводу “Баварія”» (Київська область).

Оціночна ринкова вартість м’ясокомбінату — $ 5 млн, стартова ціна торгів для прийняття заявок — $ 1,9 млн. Збір заявок для участі в конкурсі та огляд підприємства проводиться до 15 жовтня 2021 року. Підприємство було введено в експлуатацію і запущено в 2018 році. На даний момент об’єкт законсервований, все виробниче обладнання знаходиться в справному стані і готове до запуску.

«В першу чергу об’єкт має інвестиційну привабливість для діючих виробників м’яса, так як може забезпечити розширення виробничих потужностей для збільшення ринкової частки і збуту продукції. Також можливе перепрофілювання об’єкта під інші види харчової переробки», — йдеться в повідомленні.

М’ясокомбінат оснащений сучасним обладнанням провідних європейських виробників: Fessman, Autoterm, Maja, Vemag, PSS, Alpina, SCHALLER.

Потужності підприємства дозволяють виготовляти різноманітний асортимент м’ясної продукції включаючи сирокопчені, напівкопчені, варено-копчені та варені ковбаси; м’ясні делікатеси, копченості, шинки, печене м’ясо і ковбаси; сосиски, сардельки; паштети, тушонку і сальтисон загальним обсягом до 15 т м’ясної продукції на добу. Потужності по забою свинини — 320 голів на добу.

Майновий комплекс включає: будівлі та споруди загальною площею 7 тис. м², ділянка 14 га в приватній власності, комунікації (електрика — 800 кВт, газ, вода, система каналізації з працюючою каналізаційної насосної станцією).

Також читайте: оприлюднено епізоотичну ситуацію по важким хворобам тварин в світі з 14.08 – 20.08.

Джерело: harch.tech.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *