promo-zsm
promo-zsm

М’ясна галузь України відкриває нові ринки

М’ясна галузь України відкриває нові ринки
НС_CIAB_АМГ

М’ясопереробні підприємства наблизились до відкриття нових ринків збуту м’яса та м’ясної продукції українського виробництва. Спільними діями ДПСС та АМГ Україна може стати лідером у глобальному ринку м’яса.

Асоціація “М’ясної галузі” (АМГ) та Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (ДПСС) 11 травня 2021 року підписали Меморандум про стимулювання розвитку експорту з України м’яса та м’ясних продуктів.

Текст меморандуму:

Микола Бабенко, виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі”, прокоментував подію: “Ми в АМГ вважаємо, що співпраця з Держпродспоживслужбою – це важливий крок, що наближає нас до відкриття нових ринків збуту, а з часом і лідерства у глобальному ринку – фундаментальні задачі, якими зараз займається Асоціація. 

Від Меморандуму ми очікуємо якісної та злагодженої спільної роботи Асоціації “М’ясної галузі” та Держпродспоживслужби, результатом якої стане вагоме представлення українських виробників на міжнародному ринку м’яса”.

«Держпродспоживслужба всебічно сприятиме підтримці українських виробників м’яса та м’ясних продуктів у міжнародній торгівлі, створенню нових можливостей та розвиткові м’ясної галузі в цілому», – розповіла Владислава Магалецька, голова Держпродспоживслужби.

ДПСС зараз активно веде переговори по погодженню ветеринарних сертифікатів з КНР, Індією, Канадою, Малайзією, Мексикою, Південною Кореєю та іншими державами. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

НС_CIAB_АМГ

Асоціація “М’ясної галузі” надає усім м’ясопереробним підприємствам-учасникам асоціації, незалежно від їх розміру, рівні можливості для масштабування своїх бізнесів, збільшення збуту продукції та рентабельності бізнесу. АМГ надає підтримку учасникам у проведенні переговорів та презентації своїх товарів, підготовці та старту їх експорту, розвиває цим м’ясну галузь, а також галузь вирощування. Попит на українські товари у глобальному ринку буде стимулювати українських виробників нарощувати поголів’я свиней, птиці, ВРХ та ДРХ.

Асоціація “М’ясної галузі” запрошує нових учасників! Разом ефективніше!

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *