promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 17 – 23 травня

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 17 – 23 травня
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогнозні закупівельні ціни на 17 – 23 травня 2021 року: 43 – 44 грн/кг на свиней живою вагою.

Наступного тижня очікується незначне зменшення закупівельних цін, яке пов’язане з погіршенням погодних умов. Попри це, ціни й досі залишаються на високому рівні. З ПДВ 20% ціна б становила 47 грн/кг.

Продати надлишок пропозиції свинини на ринку та стабілізувати ціни на живих свиней в Україні допоможе нова стратегія Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ). 11 травня 2021 року АМГ підписала два важливих для м’ясної індустрії меморандуми з Держпродспоживслужбою (ДПСС). 

Перший меморандум стимулюватиме внутрішній попит на м’ясо та м’ясні продукти. Спільними діями, АМГ та ДПСС будуть сприяти популяризації та збільшенню споживання м’яса в Україні. Зокрема, Місяць м’яса відтепер буде проходити щорічно.

Другий меморандум стимулюватиме експорт м’яса та м’ясної продукції українського походження. Вже розпочаті практичні кроки з відкриття нових ринків збуту як зі сторони ДПСС так і зі сторони АМГ. Меморандум – це об’єднання спільних зусиль з метою лідерства України у глобальному ринку м’яса.

Микола Бабенко, виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі”, прокоментував подію: “Ми в АМГ вважаємо, що співпраця з Держпродспоживслужбою – це важливий крок, що наближає нас до відкриття нових ринків збуту, а з часом і лідерства у глобальному ринку м’яса – фундаментальні задачі, якими зараз займається Асоціація”. 

Асоціація “М’ясної галузі” надає усім м’ясопереробним підприємствам-учасникам асоціації, незалежно від їх розміру, рівні можливості для масштабування своїх бізнесів, збільшення збуту продукції та рентабельності бізнесу. АМГ надає підтримку учасникам у проведенні переговорів та презентації своїх товарів, підготовці та старту їх експорту, розвиває цим м’ясну галузь, а також галузь вирощування. Попит на українські товари у глобальному ринку буде стимулювати українських виробників нарощувати поголів’я свиней, птиці, ВРХ та ДРХ.

Асоціація “М’ясної галузі” запрошує нових учасників! Разом ефективніше!

Ціни на свиней та ситуація у світі

Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилась до 1,46 євро/кг (49 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,01 євро/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі:
🟡 1,61 €/кг (-0,9%) у ЄС
🟢 1,53 €/кг (+10,49%) у Бразилії
🟢 2,11 €/кг (+7,92%) у США
🟢 1,64 €/кг (+4,02%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *