promo-zsm
promo-zsm

Офіційно: Місяць м’яса в Україні буде проводитись щорічно

Офіційно: Місяць м'яса в Україні буде проводитись щорічно
НС_CIAB_АМГ

У день третьої річниці заснування Асоціації “М’ясної галузі” було підписано Меморандум про Місяць м’яса з Держпродспоживслужбою.

Головною метою Меморандому є взаємодія для популяризації та збільшення споживання м’яса в Україні, що призведе до стабілізації цін на ринку м’яса та м’ясних продуктів, свиней, ВРХ та птиці, а також дії, спрямовані на формування стабільного та прогнозованого ринку, забезпечення українського споживача поживними і доступними продовольчими продуктами.

“Керуючись принципами ефективної взаємодії галузевих та державних інститутів; прагненням впровадження механізмів стабілізації попиту та пропозиції на ринку м’яса та м’ясних продуктів у періоди кризових явищ та сезонних коливань; усвідомлюючи необхідність спільних дій для збереження та розвитку в Україні м’ясної галузі, галузей тваринництва та птахівництва, Асоціація «М’ясної Галузі» (…) та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (…) уклали цей Меморандум про Місяць м’яса” – йдеться у Меморандумі.

Меморандум на офіційній зустрічі підписав виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі” Микола Бабенко та Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Відтепер щорічно буде проводитись Місяць м’яса в Україні! Метою цього заходу – є стимулювання попиту та споживання м’яса.

“Ми віримо. що спільними діями ми зможемо підняти рівень споживання м’яса в Україні до 80 кг/рік на одну особу”, – заявив Микола Бабенко у коментарі MeatNews.

Нагадаємо, що 11 травня 2021 року Асоціація “М’ясної галузі” відзначає три роки. Дізнатись про успіхи АМГ можна у статті.

Також Асоціація прагне розвитку усього ланцюга м’яса і м’ясних продуктів в Україні та запрошує нових учасників.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *