promo-zsm
promo-zsm

Лаос отримав квоту на експорт тварин до Китаю

Лаос отримав квоту на експорт тварин до Китаю

Лаос розпочав рекламну кампанію щодо інформування фермерів та виробників про офіційне відкриття китайського ринку для лаоської худоби.

Лаос, що знаходиться у південно-східній Азії, є найменшим постачальником живої худоби до Китаю (1%). Але відтепер китайські сусіди мають шанс розширити свою частку продажів. 

Для лаоських фермерів виділено квоту в 500 000 туш великої рогатої худоби. Наразі Міністерство сільського та лісового господарства Лаосу наказало своїм відповідним відомствам заохочувати приватних фермерів виробляти більше худоби для експорту до Китаю. За інформацією агентства “Сіньхуа”, Китай очікує худобу віком від чотирьох років і вагою не менше 350 кг.


Управлінням сільського та лісового господарства у всіх провінціях було доручено забезпечити навчання фермерів, підприємців та всіх, хто зацікавлений у вирощуванні худоби для експорту.

Департаменту тваринництва та рибного господарства порадили створити мережу ветеринарних установ по всій країні. Це потрібно для того, аби навчити фермерів та виробників вакцинувати свою худоби і дотримуватися всіх встановлених стандартів. Департамент проведе перевірку та сертифікацію якості поголів’я на основі угоди, підписаної з китайськими колегами.

Однією з головних проблем, з якими зіштовхується урядовий план щодо збільшення виробництва великої рогатої худоби, є регулярні спалахи захворювань тварин – постійне явище у Лаосі.

Також нагадаємо, що вчені досліджують нову годівлю для свиней Юнікормом.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *