promo-zsm
promo-zsm

Свинокомплекс у вашому смартфоні

мобільний додаток Пігцентр - свинокомплекс у смартфоні
pigcentre

Вже більше року в Україні діють електронні документи. Нещодавно з’явився електронний паспорт в Дії, а також можливість зареєструвати ФОП через інтернет. Смартфони настільки гармонічно увійшли у наше життя, що ми не можемо і уявити себе без них: щоденно використовуємо месенджери щоб спілкуватись з рідними, колегами та клієнтами, мобільні браузери, щоб читати meatnews, календарі та замітки для менеджменту власного часу, а асистенти в смартфоні, іноді, замінюють секретарів.

Майже всі загальні фінансові та управлінські операції, як мобільний банкінг чи CRM-системи вже декілька років доступні користувачам. Але що на рахунок вузьких галузей, таких як свинарство?

Рішення є! У Центрі підвищення ефективності в тваринництві показали як модернізувати свинокомплекс. Вони створили програму контролю та обліку свинокомплексу – PigCentre, яка крім інших корисних та унікальних функцій, що не мають аналогів на ринку України та СНД, має можливість використовувати повну функціональність програми ще й на планшеті і смартфоні!

мобільний додаток Пігцентр - свинокомплекс у смартфоні
Додаток PigCentre для Android | Свинокомплекс у вашому смартфоні

Додаток на планшеті і смартфоні нічим не поступається версії для комп’ютера: тут є і дашборд, і звіти власника та бухгалтера, і облік кормів та ветпрепаратів, можливість внесення даних та контролювання собівартості у реальному часі.

А зі смартфоном ви можете це зробити будь-де, будь-коли та без необхідності у комп’ютері чи ноутбуці. 

Крім того, немає необхідності у тому, щоб закуповувати додаткову електроніку для співробітників, а співробітникам не треба вчитись використовувати нову техніку.

PigCentre – це програма обліку і контролю на свинокомплексі. Це перша програма, яка рахує собівартість в реальному часі. Щоденні звіти допоможуть розуміти усі процеси на фермі та приймати правильні рішення. Крім того, програма значно полегшує роботу бухгалтерії та правильно підраховує витрати, бо корми та ветпрепарати списуються не на все поголів’я однаковою мірою, а з урахуванням кожної окремої групи. Алгоритми та математичні формули програми, що створені у CIAB, роблять PigCentre – штучним інтелектом вашого свинокомплексу.

Довідково

Центр підвищення ефективності в тваринництві був створений у 2011 році. Компанія працює з свинокомплексами, молочно-товарними фермами та агрохолдингами в Україні та за кордоном. До нас звертаються для аудиту технології, зниження витрат, планування роботи, супроводу та вдосконалення бізнесу.

Читайте також: додаткові 3 грн/кг через зменшення ПДВ свинарі мають інвестувати у бізнес.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *