promo-zsm
promo-zsm

Німеччина будує подвійний паркан для захисту від АЧС

Німеччина будує подвійний паркан для захисту від АЧС
pigcentre

Німеччина планує побудувати «буферну зону» (подвійний паркан) вздовж польського кордону для протидії АЧС і закликала Польщу допомогти у боротьбі з дикими кабанами.

Кабани, які можуть переходити з території Польщі до Німеччини можуть поширювати хворобу, нешкідливу для людини, але смертельну для свиней. Це спричиняє значні втрати експорту свинини для країн, де існує ця хвороба.

Німеччина представила Європейській Комісії план створення захисного коридору з двома огорожами для протидії поширенню АЧС. Всередині такого коридору планується посилене полювання на диких кабанів, а також утилізація мертвих тіл тварин.

Нагадаємо, що Китай та інші світові імпортери свинини заборонили німецьку свинину у вересні 2020 року після того, як був підтверджений перший випадок АЧС у диких тварин в країні.

З моменту підтвердження першого захворювання у диких кабанів у Німеччині було підтверджено ще 2184 випадки АЧС – у східних штатах Бранденбург та Саксонія вздовж кордону з Польщею, країни, де поширення АЧС не контролюється. Також спалахи хвороби в Німеччині були зафіксовані на трьох невеликих приватних фермах.

Німеччина вже побудувала сотні кілометрів огорожі уздовж польського кордону, але Польща не побудувала паркан зі своєї сторони, незважаючи на прохання німецького уряду.

“Розширення нашої концепції захисного коридору з польської сторони було б ефективним методом запобігання поширенню АЧС на захід”, – заявила молодша міністерка сільського господарства Німеччини.

Німеччина надала кадрову, організаційну та фінансову підтримку. «Ми продовжимо переговори з цього приводу та працюватимемо над тим, щоб переконати Польщу у важливості такого заходу, оскільки транскордонне співробітництво у боротьбі з АЧС – це відповідальність за всю Європу.

Джерело: reuters.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *