promo-zsm
promo-zsm

В Німеччині 60% свинокомплексів закрилися б за відшкодування збитків

В Німеччині 60% свинокомплексів закрилися б за винагороду
pigcentre

23 вересня Кільським університетом в Німеччині було проведено опитування. За результатами, 60% із 445 фермерів заявили, що могли б кинути галузь свинарства, якби їм відшкодували збитки, яких вони зазнають при закритті. Ця цифра є, дійсно, великою, але вона не є дивною, вважають експерти – галузь свинарства в Німеччині переживає серйозну кризу.

Як тільки країна починає обговорювати питання захисту тварин і навколишнього середовища, в центрі уваги опиняються виробники свинини. Жорсткість правових меж утримання тварин, спалахи АЧС, а також постійне падіння ціни на тварин – все це ускладнює існування свинокомплексів в Німеччині.

Багато фермерів в Німеччині готові відійти від бізнесу, мовляв, їх праця стала занадто морально важкою і нервовою. На думку деяких експертів, фінансова допомога дуже полегшить багатьом фермерам відхід з тваринництва.

Однак результат зустрічі представників м’ясної промисловості і міністрів сільського господарства Нижньої Саксонії і Північного Рейну-Вестфалії був інший. Саміт організувала федеральна міністерка сільського господарства ФРН Юлія Клекнер. В ході зустрічі, учасники прийшли до висновку, що з політичної точки зору компенсація за вихід з галузі – небажана.

Клекнер запевнила, що цей кризовий саміт швидше націлений на довгострокову перспективу для власників свинокомплексів. Однак, якщо ця орієнтована на майбутнє перспектива не з’явиться найближчим часом, деякі свиноферми просто не переживуть нинішню кризу низьких цін. Їм доведеться відмовитися від тваринництва, а вихід також потребує грошей.

Аналітики відзначають, що фінансова субсидія за вихід може допомогти фермерам, які змушені відмовитися від тваринництва, не потрапити у боргову яму. А з іншого боку, субсидія також може бути стимулом для переобладнання стійл на фермах з метою поліпшення умов утримання тварин і, таким чином, скорочення кількості тварин. Проте обидва шляхи приводять до витрат, які, через кризу в галузі, більшість свинарів не в змозі собі дозволити.

Джерело: agrarheute.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *