promo-zsm
promo-zsm

Китай виділив $100 000 для боротьби з АЧС в Домінікані

Китай виділив $100 000 для боротьби з АЧС в Домінікані
pigcentre

Уряд КНР надав $100 000 Домініканській Республіці, аби підтримати її у боротьбі з АЧС. Міністр сільського господарства Лімбер Крус подякував Китаю за надання коштів та можливість співпраці.

Ці фінансові ресурси зміцнять Програму “Контроль та ліквідація АЧС”, що виконується Міністерством сільського господарства та іншими сільськогосподарськими установами по всій країні на підтримку виробників свинини.

Кошти були передані на церемонії, що відбулася в посольстві Китайської Народної Республіки. На ній були присутні міністр сільського господарства Лімбер Крус та посол КНР Чанг Ран. А також її відвідали китайські бізнесмени та чиновники міністерств.

Міністр Лімбер Крус подякував за допомогу східним партнерам.  Також він зазначив, що з моменту свого прибуття до цього міністерства він отримав дружню руку Китайської Народної Республіки.

Це мій другий прийом за сім чи вісім місяців. Вперше Китай подарував нам техніку для збирання цукрової тростини в Сан-Педро-де-Макоріс… і зараз, як стало відомо про поширення АЧС, ми отримали 100 000 доларів. Цими коштами ми пом’якшимо наслідки, які ця жахлива хвороба принесла з собою.

Зі свого боку, посол Китаю Чанг Ран зауважив, що хоча дві країни і розділені великими океанами, але наслідки АЧС турбують китайське представництво. Президент Сі Цзіньпін зазначив, що людство – це одна спільнота, а планета Земля – ​​її єдиний дім. Зіткнувшись зі спільними світовими викликами, жодна людина чи країна не врятується власними силами.

Єдиний вихід – це працювати разом у спільній згоді. Таким чином, китайська сторона вирішила передати допомогу Міністерству сільського господарства на боротьбу з цією епідемією. З іншого боку, китайська сторона готова поділитися досвідом та технологіями. Через двосторонні канали та міжнародні організації китайська сторона надаватиме підтримку в межах своїх можливостей відповідно до потреб домініканської сторони.

Також читайте: В Українському McDonald’s з’явиться штучне м’ясо від Beyond Meat.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *