promo-zsm
promo-zsm

33 країни пропонують допомогу Домініканській Республіці у боротьбі з АЧС

свині заражені АЧС
pigcentre

Загалом 33 країни Америки та Карибського басейну погодилися об’єднати зусилля для підтримки Домініканської Республіки у впровадженні заходів щодо контролю та викорінення африканської чуми свиней (АЧС) та запобігання її поширенню.

Згідно з інформацією Міністерства сільського господарства Домініканської Республіки, міністри сільського господарства та тваринництва загалом 33 країн Америки та Карибського басейну погодилися з резолюцією, щоб об’єднати зусилля для підтримки країни у впровадженні санітарних, економічних та соціальних заходів та ініціатив з метою боротьби та викорінення африканської чуми свиней та запобігання її поширенню.

Зобов’язання міністрів були встановлені Резолюцією №14 під час Конференції міністрів сільського господарства Америки 2021 року, що відбулася в Коста-Ріці, в рамках 21 чергового засідання Міжамериканської ради сільського господарства (JIA) Міжамериканського інституту співробітництва у сфері сільського господарства (IICA).

Зобов’язання включають управління та передачу ризиків щодо боротьби з вірусами, посилення оновлення та вдосконалення планів санітарних надзвичайних ситуацій за допомогою відповідної розробки планів непередбачених випадків АЧС, стандартизованих посібників з експлуатації та планів відновлення для захисту виробництва та продажу продуктів харчування. Також розвиваються та зміцнюються стратегічні альянси, особливо державно-приватні.

Нагадаємо, що у Дмініканськиій Республіці вирує АЧС. Через це у країні забили 60 000 свиней. Поширення вірусу є загрозою для континентів Північної та Південної Америки. Ситуацією стурбовані інші країни, що займаються свинарством: США, Канада, Бразилія та Аргентина. Поширення вірусу у ці країни значною мірою вплине як на внутрішнє виробництво у цих країнах так і на світовий експорт.

Нагадаємо, що минулого року АЧС було зафіксовано у Німеччині. Країна була обмежена у експорті для багатьох ринків світу. Китай, країна, що була основним імпортером німецької свинини, досі не зняла обмежень з Німеччини. Хоча де-які інші країни послабили або зняли обмеження.

Джерело: pig333.com

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *