promo-zsm
promo-zsm

Директор Інституту свинарства заборонив аудиторську перевірку установи

Директор Інституту свинарства заборонив аудиторську перевірку установи
pigcentre

Керівництво Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України перешкоджає проведенню ревізії фінансово-господарської діяльності установи. Директор Інституту  – Волощук Василь Михайлович не допустив ревізійну групу до проведення контрольного заходу.

Чи не вперше за історію Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області керівник ревізійної групи при виконанні службових обов’язків був змушений викликати поліцію. Інститут таким ставленням до контролюючого органу змушує діяти відповідно до законодавства і звернутися до правоохоронних органів із заявою про відкриття кримінального провадження та до органу управління – Національної академії аграрних наук України щодо припинення такої протидії керівництвом Інституту, і в разі продовження свавілля керівника ініціювати розірвання з ним контракту.

Такий опір проведенню контрольного заходу керівником установи, що утримується коштом держбюджету, який як розпорядник бюджетних коштів має бути зацікавлений в отриманні реальної картини стану фінансово-бюджетної дисципліни, наштовхує на думку про можливі порушення, які приховує керівництво Інституту.

Поряд з цим від правоохоронних органів Полтавської області отримані звернення, що потребують проведення перевірки окремих фактів діяльності  Інституту під час отримання ним комплексу послуг та здійснення видатків, пов’язаних, зокрема, з вирощуванням сільськогосподарської продукції (обробітку земель, придбання насіннєвого матеріалу, посіву, внесення добрив і засобів захисту рослин, збирання врожаю).

Також читатйте: Topigs Norsvin розігрує 5 квитків на Last Summer Day.

Джерело: Державна аудиторська служба України.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *