promo-zsm
promo-zsm

Стало відомо, коли Домінікана подолає спалахи АЧС

Стало відомо, коли Домінікана подолає спалахи АЧС
pigcentre

Домініканська Республіка утилізує десятки тисяч свиней після виявлення африканської чуми свиней (АЧС) в 11 із 32 регіонів в країні.

За повідомленнями представників Banco Agricola, уряд заплатить виробникам ринкову ціну за кожну забиту тварину.

Повідомлення про початок утилізації надійшло після того, як влада Домінікани надіслала 389 зразків зі свиноферм по всій країні до лабораторій в США. Уряд країни запевняє, що єдиний спосіб зупинити хворобу, яка є смертельною для тварин і для якої немає вакцини – це утилізувати все поголів’я свиней на фермах, де вона була виявлена.

В минулу п’ятницю уряд підтвердив наявність хвороби в провінціях Монтекрісті та Сантьяго Родрігес. На фермах в цих місцевостях запровадили карантин та санітарні кордони. Походження найпершого спалаху вірусу все ще встановлюється.

Директор Міністерства сільського господарства сказав, що мобільні бригади обладнані костюмами біозахисту. Вони будуть займатися забоєм і ховати тварин у ямах, щоб стримати поширення хвороби. Також додав, що такі бригади можуть конфіскувати свиней, вирощених в приватних господарствах. 

Він підрахував, що якби операції по знищенню поголів’я свиней розпочалися негайно, хворобу можна було б викорінити, приблизно, за 5 місяців.

На минулому тижні Рафаель Абель, голова сільськогосподарського комітету в нижній палаті Конгресу, підрахував, що забій призведе до втрати близько 180 мільйонів доларів США для Домініканської Республіки. Свинина є одним з основних продуктів харчування країни Карибського басейну.

Також читайте, що в Херсонській області виявлено АЧС серед диких кабанів.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *