promo-zsm
promo-zsm

Для Німеччини виділять €9 мільйонів на боротьбу з АЧС

Для Німеччини виділять €9 мільйонів на боротьбу з АЧС
pigcentre

Фонди ЄС будуть підтримувати органи місцевого самоврядування для будівництва та обслуговування парканів у районах, де зафіксовано вірус.

Німеччина розраховує отримати 9 мільйонів євро коштів ЄС на боротьбу з поширенням африканської чуми свиней. Міністр сільського господарства Джулія Клокнер наголосила, що гроші будуть використані на будівництво і утримання парканів в районах, де хвороба вже була виявлена в популяції кабанів. Виділення було здійснено на підставі зазначених витрат, вже понесених при зведенні парканів з моменту появи першого випадку АЧС у вересні минулого року.

Читайте також: Країни ЄС об’єднались для боротьби з АЧС

У боротьбі з поширенням африканської чуми свиней важливим компонентом є паркани, які обмежують території. Будівництво і фінансування цього паркану є відповідальністю федеральних земель, але міністр пообіцяла двом постраждалим землям – Саксонії і Бранденбургу – прохання про фінансову допомогу у Брюсселі. Запит, на який ЄС відповів позитивно. Починаючи з осені минулого року, на кордоні з Польщею було встановлено численні перешкоди, щоб зупинити диких тварин від подальшого перенесення цієї хвороби в Німеччині.

Джерело: Euromeatnews

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *