promo-zsm
promo-zsm

Названо країни, які імпортуватимуть свинину з В’єтнаму попри АЧС

Названо країни, які імпортуватимуть свинину з В'єтнаму попри АЧС
pigcentre

Незважаючи на кризу АЧС, яка почалася в лютому 2019 року і зараз присутня в 21 населеному пункті країни, В’єтнам зміг відновити експорт свинини на різні ринки Азії.

Протягом останніх багатьох років десятки потенційних підприємств інвестували багато ресурсів (багато хто вклав тисячі мільярдів в’єтнамських донгів – близько 1,2 млрд грн) для побудови дуже сучасних закритих ланцюгів виробництва свинини. Як наслідок, багато видів свинини з В’єтнаму було дозволено експортувати в інші країни регіону і по всьому світу.

Імпортувати з В’єтнаму, незважаючи на АЧС згодились такі країни: Малайзія, Сінгапур, Гонконг, М’янма, Саудівська Аравія, Австралія та інші.

Читайте також: В’єтнам став першою країною, яка виробляє вакцину проти АЧС

Протягом останніх років Департамент охорони здоров’я тварин активно підтримував, детально інструктав та інформав експортерів свинини про підготовку документів та вимог до об’єктів. В результаті очікується, що більше країн будуть готові перевірити виробництво свинини В’єтнаму. Після того, коли вони побачать, що усі вимоги щодо безпеки харчових продуктів виконані, країни дозволити завозити свинину з В’єтнаму. Тому населеним пунктам і підприємствам рекомендується продовжувати інвестиції і готувати адекватні умови відповідно до рекомендацій Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ) і країн-імпортерів, які були схвалені Департаментом охорони здоров’я тварин

Наразі країна збільшила імпорт свинини, щоб покрити внутрішній попит. За перші два місяці року імпорт свинини збільшився в обсязі на 88,7% і на 107,5% більше, ніж за той же період 2020 року.

Джерело: Euromeatnews

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *