promo-zsm
promo-zsm

Тайвань відкладає референдуми щодо свинини

Тайвань відкладає референдуми щодо свинини
pigcentre

Тайвань переносить чотири референдуми, що мають відбутися наприкінці наступного місяця, включно з двома, які потенційно можуть заборонити використання свинини, що містить рактопамін. Такі зміни виникли внаслідок поширення COVID-19 на острові.

Виборча комісія Тайваню заявила про це 2 липня, коли уряд намагався стримати новий спалах заражень на оптовому ринку продовольчих товарів в Тайбеї.

В Тайвані відбулося погіршення епідеміологічної ситуації із середини травня. Проте кількість хворих істотно зменшилась протягом останніх тижнів і все ще залишається порівняно низькою.

Виборча комісія Тайваню оголосила, що чотири референдуми, заплановані на 28 серпня, будуть відкладені на 18 грудня через ситуацію із коронавірусом.

“Треба врахувати, що в день референдуму в країні стане більше пересувань людей вулицями, а тому є доцільним уникнути скупчень, аби не спровокувати новий спалах заражень”, – заявив голова комісії Лі Чін Юнг.

Одним із найважливіших питань є заборона свинини, що містить харчову добавку рактопаміну. Вона стимулює ріст ваги у свиней та великої рогатої худоби.

Минулого року уряд схвалив використання свинини, що містить рактопамін. Треба зазначити, що така добавка є забороненою в Європейському Союзі, Росії та Китаї, хоча широко використовується в США.

Нещодавно міністр охорони здоров’я Чень Ши-чунг заявив, що продовольчий ринок у центрі (де відбувся спалах заражень) закритий на три дні, і, можливо, буде підтверджено більше заражень, оскільки зараз в наявності не всі результати тестувань.

“Ми продовжили брати тести сьогодні вранці, тому не можемо виключити, що будуть нові випадки”, – сказав він.

Ринок знаходиться в столичному районі Ваньхуа – гарячій точці, де вперше було повідомлено про велику кількість інфікованих ще у травні.

Кількість заражень на Тайвані з початку пандемії становить 14 911 осіб.

Також читайте, що в США знизився рівень запасів замороженного м’яса.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *