promo-zsm
promo-zsm

Експорт м’яса Польщі зріс на 6%

Експорт м'яса Польщі зріс на 6%
НС_CIAB_АМГ

За 10 місяців 2021 року експорт польської сільськогосподарської та харчової продукції зріс на 6,7%.

За перші 10 місяців минулого року Польща експортувала сільськогосподарської та харчової продукції на 30,5 млрд євро. Офіційні дані KOWR , показали, що експорт агропродовольчих товарів зріс на 6,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

«Зростання експорту стало результатом зняття обмежень в міжнародній торгівлі після карантину в першій половині 2021 року, відновлення польських підприємців, високий рівень готовності польських компаній до функціонування під час пандемії коронавірусу та високий попит на польську їжу», – повідомили у KOWR.

Продажі м’яса домінували в експорті продовольчих товарів Польщі в період січня-жовтня, досягнувши 5,7 млрд євро. Понад 72% надходжень від експорту продуктів харчування було отримано від продажів до країн ЄС, які за перші десять місяців 2021 року склали 22 мільярди євро.

Німеччина посіла перше місце в списку польських імпортерів харчових продуктів (7,6 млрд євро). Далі йдуть Нідерланди та Франція (по 1,8 млрд євро). У той же час імпорт Польщі агропродовольчих товарів зріс на 5,7% у річному обчисленні до 20 млрд євро.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *