promo-zsm
promo-zsm

Опубліковано прогноз м’ясного ринку на 2021 рік від ООН

М'ясна галузь Філіппін переживає тяжкі зміни
pigcentre

Після двох років зниження, викликаного африканською чумою свиней (АЧС), світове виробництво м’яса, як очікується, збільшиться в 2021 році на 2,2% до 346 млн тонн.

Це відноситься в першу чергу до Китаю, хоча очікується, що виробництво в Бразилії, В’єтнамі, США та ЄС також зросте. На відміну від цього, скорочення виробництва передбачено для Австралії, Філіппін та Аргентини, згідно зі звітом FAO Food Outlook.

Світова торгівля (імпорт/експорт) м’ясом, за прогнозами, зменшиться в 2021 році, і складатиме 42 млн тонн. Відновлення виробництва м’яса в Китаї означає, що основний драйвер зростання експорту в останні роки знизиться.

Опубліковано прогноз м'ясного ринку на 2021 рік від ООН

Свинина

Прогнозується зростання виробництва свинини на 4,2% до 114 млн тонн. Однак це все ще на 5% нижче рівня, коли АЧС почав впливати на китайське виробництво. Більша частина очікуваного зростання пов’язана з відновленням китайського виробництва, очікується, що воно досягне 46 млн тонн, що на 10% більше, ніж у 2020 році, і відповідає відновленню 85% поголів’я до рівня АЧС.

Світова торгівля свининою може впасти в цьому році на 0,6% до 12,8 млн тонн. Очікується зниження імпорту в Китаї на 8%. Помірні падіння імпорту також очікуються у В’єтнамі, Канаді і Великобританії. У відповідь на падіння попиту очікується падіння експорту з ЄС, Чилі та Канади, а також Великобританії.

Опубліковано прогноз м'ясного ринку на 2021 рік від ООН

М’ясо птиці

Світове виробництво м’яса птиці в 2021 році, за прогнозами, збільшиться на 1,3 відсотка до 135 мільйонів тонн, головним чином зумовлене збільшенням в Китаї, Бразилії та Європейському Союзі. Також помірниме збільшення очікується в усьому світі. Зростання виробництва в Китаї пов’язане в першу чергу зі збільшенням споживчого попиту, в тому числі з боку тих, хто шукає альтернативу для заміни червоного м’яса.

Значні інвестиції, які пішли в сектор, особливо для будівництва великих ферм і переробних підприємств, також підтримують зростання виробництва в Китаї. У Бразилії великий зовнішній попит, особливо зі Східної Азії та Близького Сходу, стимулює зростання виробництва, але менший внутрішній попит, швидше за все, стримає темпи зростання.

Зростання виробництва очікується в усьому світі через високий попит на відносно доступне м’ясо, особливо там, де доходи продовжують бути нижчими за рівень до COVID-19, на який впливають економічний спад, втрата трудової зайнятості, скорочення грошового обігу та скорочення доходів, пов’язаних з туризмом.

Світова торгівля м’ясом птиці, за прогнозами, помірно зросте в 2021 році на 0,9 відсотка до 15,6 мільйонів тонн, що ознаменувалося б шостим роком безперервного збільшення. Передбачається збільшення імпорту з Саудівськї Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів, України, Японії, Мексики та Європейського Союзу, що, ймовірно, буде частково компенсовано скороченням імпорту Китаєм, ПАР, Російською Федерацією та Великою Британією.

Баранина

Прогнозується, що світовий обсяг виробництва баранини збільшиться приблизно на 1% до 16 млн тонн. Знову ж таки, Китай, як очікується, буде джерелом більшої частиною цього зростання.

Прогнозується скорочення світової торгівлі бараниною в цьому році на 0,8% до трохи більше 1 млн тонн. Обмеження поставок з Нової Зеландії і Великобританії, призведе до падіння імпорту на Близький Схід, а також США і ЄС. Китайський імпорт, як і раніше, зросте.

Яловичина

Прогнозується незначне відновлення світового виробництва яловичини – ріст на 1,2% до 72 млн тонн. Зростання очікується, зокрема, з боку США, Бразилії та Китаю.

Світова торгівля яловичиною, як очікується, трохи відновиться в цьому році, піднявшись на 1,1% до 12 млн тонн. В основному це пов’язано з стійким імпортним попитом з боку Китаю. Бразилія, США, Уругваю і Канади. Це, за прогнозами, задовільнить більшу частину додаткового попиту.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *