promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 7 – 13 серпня 2023 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 7 – 13 серпня 2023 року

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 7 – 13 серпня 2023 року: 83-84 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 83-84 грн/кг.

Свинарство має стати “страховим полісом” для рослинництва. А партнерство у всьому ланцюгу  має прийти на заміну протистоянню виробників і переробників, щоб забезпечити прибутковість і вирощування, і переробки в довгостроковій перспективі.

Бізнес-форум “Зерно. Свині. М’ясо – 2023” отримав підтримку Мінагрополітики

Було підтримано проведення бізнес-форуму “Зерно. Свині. М’ясо – 2023”, що пройде в Києві 15 вересня 2023 року. Головна мета форуму – запропонувати готові рішення для непрофільного бізнесу, як розпочати бізнес у свинарстві з гарантованим прибутком, без помилок та втрат. Взаємодія трьох галузей – рослинництво, свинарство  та мʼясної галузі має стати реальним механізмом часткового вирішення проблеми блокування експорту зерна.

Форум проводиться для 4-х категорій учасників:

  1. Агрокомпаній з рослинництва, що мають зерно та втрачають прибуток через низькі ціни на нього.
  2. Діючих свинокомплексів, що хочуть масштабуватися, збільшити в рази поголівʼя.
  3. Мʼясокомбінатів, що прагнуть створити власну сировинну базу.
  4. Виробників біоетанолу та спирту, що мають дешеві корми для свинарства і планують розпочати бізнес у свинарстві або шукають кооперації зі свинокомплексами.

Бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2023» обіцяє стати головною аграрною подією 2023 року. Щоб скористатися унікальною можливістю поспілкуватися з провідними експертами, виробниками, переробниками, постачальниками передового обладнання, генетики свиней, а також дізнатися про актуальні тенденції, фінансові та технічні можливості як започаткувати новий або масштабувати діючий бізнес у свинарстві – Ви маєте відвідати бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2023».

Підприємства мʼясної галузі України переконані у перспективності розвитку свинарства в Україні.

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,40 євро/кг (95,98 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,70 євро/кг (67,99 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 8,38 злотий/кг (75,14 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 7,80 – 9,30 злотих/кг (69,94 – 83,39 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🟨 2,50 €/кг (+0%) у ЄС
🔻 1,46 €/кг (-6%) у Бразилії
🟢 2,10 €/кг (+5%) у США
🟢 1,57 €/кг (+5%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *