promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 26 липня – 01 серпня 2021 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 26 липня – 01 серпня 2021 року
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 26 липня – 01 серпня 2021 року: 43 – 45 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 46-48 грн/кг.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня залишиться без змін.

Задля консолідації та розвитку свинарства та м’ясної галузі України, 30 серпня 2021 року в Києві пройде найбільша подія для виробників та переробників.

Last Summer Day – захід, який покликаний об’єднувати тих, хто прагне заробляти. Більше немає ніяких шляхів, щоб бути конкурентними, окрім консолідації. Це єдиний вихід, щоб бути конкурентними зараз, а в подальшому масштабувати бізнеси і заробляти ще більше.

Головні теми визначені такі:

  1. ПДВ 14% на весь ланцюг
  2. Фінансування заміни генетики та реконструкції
  3. Експорт української свинини
  4. Запуск компенсацій свинокомплексам за свиней у випадку АЧС

Спільно, вирішення цих задач стає простішим.

Джерело: Євростат (14.07)

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней – 1,42 євро/кг (46 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,00 євро/кг (32 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі (14.07):
🟢 1,63 €/кг (-3%) у ЄС
🟢 1,26 €/кг (-20%) у Бразилії
🟢 2,06 €/кг (-8%) у США
🟢 1,73 €/кг (-6%) у Канаді

16 липня Німеччина повідомила про 2 випадки зараження домашніх свиней вірусом африканської чуми. Вже за декілька днів стало відомо і про третій випадок. В цілому, експерти зазначають про готовність німецької влади боротися проти хвороби, але свинарі Німеччини невдоволені діями влади. Кажуть за посилення координації та зосередженні відстрілу диких кабанів.

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *