promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 5 – 11 липня 2021 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 28 червня – 4 липня 2021 року

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогнозні закупівельні ціни на 05 – 11 липня 2021 року: 40 – 42 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 43-45 грн/кг.

Наступного тижня не слід очікувати зміни в цінах – вони залишаться попередніми.

Ціни на свиней регулюються попитом, який зараз досі залишається низьким, через низьку купівельну спроможність населення

Вихід один – зменшення собівартості. Від зменшення собівартості виграють усі: свинарі, переробники, споживачі та держава. Програма розвитку м’ясної галузі “Нове свинарство 2025” передбачає зменшення собівартості свиней в Україні до  найнижчої у світі. Вже зараз ті свинарі, які дослухались  і почали рухатись шляхом ефективності: замінюють псевдогенетику на справжню, сучасну, вводять контроль на свинокомплексі – починають заробляти більше. 

У консолідації виробників та переробників будуть відкриті нові ринки збуту і, врешті, Україна здобуде лідерство у глобальному ринку свинини.

Слід врахувати, влітку свині ростуть повільніше і щоб свинарям не допустити збитків необхідно переглядати годівлю та переходити на літні раціони. Перехід українського свинарства на сучасні технології, генетику, зниження собівартості – дозволить перезапустити свинарство працювати прибутково. Наступним кроком буде лідерство України у глобальному ринку свинини, а відкриттям нових ринків вже зараз активно займається Асоціація “М’ясної галузі” 

Ціни на свиней та ситуація у світі

world-pig-prices_en (19).png

Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней залишилася колишніми – 1,48 євро/кг (48 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,05 євро/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі:

🟢 1,68 €/кг (+3%) у ЄС
🟢 1,57 €/кг (+27,2%) у Бразилії
🟢 2,25 €/кг (+8 %) у США
🟢 1,84 €/кг (+7 %) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Також читайте, як зріс експорт свинини з Євросоюзу.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *