promo-zsm
promo-zsm

Виступи народних депутатів щодо законопроекту 5425-д

Виступи народних депутатів щодо законопроекту 5425-д

Першого липня Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому важливий законопроект 5425-д, який стосується м’ясної та молочної галузей нашої країни.

Законопроект передбачає усунення ризиків підвищення цін на м’ясо-молочні продукти для населення, зменшення тінізації ринку та фальсифікату, а також відновлення надходжень у державний бюджет.

Зазначимо, що на захист інтересів економіки України та її переробних галузей стали практично всі парламентські фракції. Зокрема, перед голосуванням відбулися виступи Данила Гетманцева –  голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, а також Ніни Южаніної – члена Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Всього проголосували «ЗА» 309 народних обранців.

«На сьогодні ми отримали численні скарги від багатьох переробників в галузях м’яса, цукру, молока, які, фактично, на межі банкрутства …», – зазначає голова комітету.

«В руках я тримаю зараз звернення, більше 50 підприємств, … вони просять підтримати цей проект закону, оскільки вони є білими платниками і потерпають від неспроможності держави навести лад в тіньовому секторі та відстоювати політику протекціонизму для них», – каже народна депутатка.

Також нагадаємо, скільки склала переплата населення від ПДВ 14%.

Джерело: YouTube-канал meatnews.com.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *