promo-zsm
promo-zsm

Уряд змінив керівника Держпродспоживслужби

Уряд змінив керівника Держпродспоживслужби
pigcentre

Кабмін призначив тимчасово виконуючою обов’язки голови Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заступницю голови цього відомства Ольгу Шевченко. 

Такі кадрові рішення ухвалили на засіданні 1 лютого, повідомляє пресслужба уряду.

Так, уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про призначення т.в.о. голови Держпродспоживслужби Андрія Лордкіпанідзе та звільнив його з посади заступника керівника відомства.

Читайте також: Проривна лібералізація у експорті до ЄС українських м’ясопродуктів (MeatNews Проривна лібералізація у експорті до ЄС українських м’ясопродуктів)

При цьому т.в.о. голови Держпродспоживслужби призначили заступницю голови відомства Ольгу Шевченко.

Як зазначається на сайті Держпродспоживслужби, Андрій Лордкіпанідзе був т.в.о голови відомства з 12 липня 2022 року. До цього він з грудня 2020-го по грудень 2021-го та з березня по липень 2022-го був заступником голови відомства.

Ольга Шевченко стала заступником голови Держпродспоживслужби у лютому 2019 року, а працює у відомстві з 2012 року.

Підприємства мʼясної галузі покладають великі надії, що новим керівником Держпродспоживслужби активізується робота відомства у частині лібералізації міжнародної торгівлі, зокрема у експорті свинини та імпорті генетики свиней.

У Асоціації “Мʼясної галузі” виразили сподівання, що з новим керівником Держпродспоживслужби також буде розблокована робота Робочої групи з розвитку мʼясної галузі, що створена при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, у склад якої включена Держпродспоживслужба. 

За матеріалами Bizagro

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *