promo-zsm
promo-zsm

В Україні будують завод, який вироблятиме м’ясо-кісткове борошно

В Україні будують завод, який вироблятиме м’ясо-кісткове борошно
НС_CIAB_АМГ

Група компаній «Нива Переяславщини» (Київська область) будує першу чергу м’ясопереробного заводу, де вироблятиме м’ясо-кісткове борошно та жир. Проєкт фінансується за рахунок коштів ЄБРР та IFC. Про це повідомляє agronews.ua.

Борошно як високопротеїнова сировина використовується у виробництві кормів для домашніх тварин, а жир – у косметичній та біодизельній промисловості.

Нове виробництво, підкреслили у компанії, буде суперавтоматизованим, надновітнім, високотехнологічним і лояльним до довкілля. Так, наразі триває будівництво очисних споруд.

Читайте також: Альтернативу м’ясу створюватимуть з повітря

«Переконаний, що подібне виробництво – рідкість в Україні, – зазначив директор групи компаній «Нива Переяславщини» Віталій Шакель. – Його особливість у тому, що сировина для виробництва продуктів рендерингу не зберігатиметься, а перероблятиметься з коліс: із м’ясокомбінату до рендерингу вона потрапить упродовж 15-30 хвилин».

За його словами, потужність перероблення на м’ясо-кісткове борошно цілком покриватиме потреби заводу.

«На цей проєкт використані кошти ЄБРР та IFC, тому все від початку будівництва і впродовж усього його функціонування буде під контролем керівництва компанії та наших фінансових донорів», – додав Віталій Шакель.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *