promo-zsm
promo-zsm

Штат в США вводить «паспорти яловичини»

Штат в США вводить "паспорти яловичини"
НС_CIAB_АМГ

Губернатор штату Небраска Піт Рікеттс 5-го травня 2021 року активізував кампанію для підтримки м’ясної промисловості, схваливши нову програму “паспорта яловичини”, яка сприяє вживанню м’яса в їжу.

Нагадаємо, що губернатор штату Колорадо Джейсон Поліс оголосив 20 березня днем “MeatOut” (днем без м’яса). У відповідь на це, губернатор штату Небраска оголосив 20 березня Днем “М’яса у меню”. Крім того, губернатор штату Айова Кім Рейнольдс проголосив квітень “Місяцем м’яяса на столі”.

Рікетс, республіканець, вважає, що м’ясо важливе для економіки держави та продовольчої безпеки. Він критикував “радикальних екологів” та Білла Гейтса за просування альтернатив, таких як синтетичне м’ясо, вирощене в лабораторіях, і за аргументацію того, що нинішня світова система виробництва м’яса не є стійкою.

“Якщо ви позбудетесь галузі скотарства – це буде руйнівним для Небраски”, – сказав Ріккетс у стейк-хаусі в центрі міста Лінкольн, де щороку проголошував травень “Місяцем яловичини”. “Це мало б величезний вплив на наші маленькі міста та сільські громади”.

Небраска – один з провідних штатів, де виробляється яловичина, і велика частина кукурудзи, яку штат виробляє, використовується на корм для худоби.

Рікеттс заявив, що м’ясо є поживним продуктом і “частиною традиційної здорової дієти”. За його словами, в трьох унціях яловичини білка більше, ніж у трьох склянках лободи.

Паспорт яловичини Небраски, яким керує Рада з яловичини Небраски, налічує 40 ресторанів по всьому штату, які пропонують м’ясо в меню. Він створений за зразком державної Програми паспортів штату Небраска, популярної щорічної ініціативи, коли відвідувачі їздять до різних підприємств, музеїв, парків та інших визначних пам’яток, щоб збирати марки, які вони можуть обміняти на призи.

Програма для яловичини вимагає від відвідувачів ресторанів замовляти яловичину з меню, щоб заробити марки, які вони можуть подати до Ради з яловичини Небраски, щоб виграти призи, включаючи елітний холодильник повний м’яса.

“Фермери та тваринники прагнуть виробляти високоякісний білок найбільш стійким способом”, – сказав Джордж Кукслі, голова Ради з яловичини в Небрасці.

Джерело: Associated Press

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *