promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 25-31 грудня 2023 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 25-31 грудня 2023 року
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 25 – 31 грудня 2023 року: 60-62 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 60-62 грн/кг.

В Україні нова хвиля поширення африканської чуми свиней (АЧС), а за нею і нелегального продажу свиней інфікованих АЧС, змушує повернутися до доцільності прискореної реєстрації вакцини проти АЧС в Україні через загрозу існування всієї галузі свинарства в Україні під час війни.

Процес дослідження, розробки, виробництва та офіційного ліцензування використання вакцини проти АЧС у В’єтнамі є прозорим і надає інформацію WOAH, FAO та міжнародній спільноті.

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,10 євро/кг (86,7 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,45 євро/кг (59,86 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 6,86  злотий/кг (65,25 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 6,40 – 8,20 злотих/кг (60,87 – 77,99 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 2,11 €/кг (-0%) у ЄС
🟢 1,6 €/кг (+2%) у Бразилії
🔻 0,99 €/кг (-15%) у США
🟢 1,23 €/кг (+1%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *