promo-zsm
promo-zsm

В Китаї повені спричиняють збитки фермерам

В Китаї повені спричиняють збитки фермерам
pigcentre

Окрім сьогоднішніх проблем з африканською чумою свиней, в Китаї свинарі мають боротися з руйнівними повенями. Вони прокотилися провінціями країни та знищили поголів’я тварин.

Господарство фермера Ченга – одне з тисяч у провінції Хенань, відома своїм виробництвом свинини. Минулого тижня цю територію охопили сильні зливи, які спричинили найбільші за останні століття повені. Китайському фермеру довелося пробиратися крізь воду до колін, тягнучи за собою потоплених свиней для утилізації.

Більше 100 тварин Ченга загинули в повенях минулого тижня. Виходи річок з берегів паралізували центральну провінцію Китаю. Майбутнє фермерів, чиї тварини вижили, залишається сумнівним.

«Я чекаю, коли рівень води знизиться, щоб подивитися, що робити з рештою тваринами», – сказав 47-річний фермер із містечка Ванфань. – «Вони вже кілька днів у воді і взагалі не можуть їсти. Я не думаю, що залишиться хоча б одна свиня». По всьому містечку, де більшість мешканців вирощують свиней або курей, люди розчищали сміття, що залишилося під час відтоку води.

«Ми не маємо можливості вижити економічно. У нас більше немає грошей, щоб заново вирощувати свиней», – сказав Ченг, який все своє життя розводив тварин.

Щонайменше 200 000 курей та до 6 000 свиней загинули під час повені в невеликій провінції. По всій території Хенань зливи зруйнували всього 1678 великих ферм, вбивши понад мільйон тварин. Не дивлячись на те, що останнім часом китайське виробництво свинини стає все більш інтенсивним, тисячі дрібних фермерів все ще відіграють важливу роль у виробництві улюбленого м’яса країни.

Навіть після руйнівної епідемії АЧС, що охопила країну у 2018 та 2019 роках, багато фермерів повернулися до свинарства та розширили свої стада.

Ченг зазначив, що йому загрожують збитки в розмірі близько 30 000 юанів (4 600 доларів). Проте він не знає, чи отримає державну компенсацію.

Також читайте, що ставку ПДВ 20% на свиней, ВРХ та молоко – повернуто.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *