promo-zsm
promo-zsm

В Німеччині зменшується кількість свиней

Кількість свиней в Німеччині зменшилась на 3%
pigcentre

В Німеччині найбільше знизилось поголів’я племінних свиноматок – на 11%. Поросята – лише на 8% нижче від минулорічного показника.

За офіційними даними, в країні постійно скорочується поголів’я. У травні кількість свиней у німецьких фермах впала на 3% порівняно з попередньою статистикою 2020 року – до 24,6 млн. голів. Це найнижчий рівень, зафіксований за останні 10 років в країні.

Найбільший спад зазнали племінні свиноматки та поросята – 11% та 8% відповідно. «Зниження племінного стада є очікуваним, враховуючи, що галузь стикається з обмеженнями, пов’язаними з африканською чумою свиней. Норми добробуту тварин на фермах також покращуються. Зрештою, це і має вплинути на збільшене постачання німецької свинини в недалекому майбутньому», – прокоментувала Бета Вілкінс, старший аналітик AHDB.

Забій німецьких свиней цього року також знизився майже на 6% за рік. Це негативно вплинуло на показники імпорту живих тварин. Незважаючи на нижчий забій, останні звіти щодо ринку продовжують демонструвати, що попит є стабільним та не знижується. 

«Ефект від скорочення всього племінного стада супроводжувався зменшенням чисельності молодих ​​свиней та поросят на 4% та майже на 8% відповідно. Тому ми можемо очікувати подальше зниження рівня виробництва в Німеччині в другій половині року», – додала пані Вілкінс.

Також читайте прогноз ОЕСР-ФАО щодо виробництва м’яса у світі до 2030 року.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *