promo-zsm
promo-zsm

Китай скасував заборону на бразильську яловичину

Китай скасував заборону на бразильську яловичину

Представники уряду в Пекіні заявили, що країна відновить імпорт бразильської яловичини (худоби віком до 30 місяців).

Після трьох місяців зупинки бразильська яловичина знову отримує доступ на китайський ринок. За даними Головного митного управління Китаю (GACC), цього тижня було відновлено відправлення бразильської яловичини без кісток віком до 30 місяців.

Протягом трьох місяців обидві сторони тісно спілкувалися щодо зняття заборони на експорт бразильської яловичини до Китаю, і обидві доклали великих зусиль, щоб вирішити проблему якомога швидше. Минулого місяця GACC оголосив про прийняття імпортної декларації бразильської яловичини, що було виконано за допомогою медичних сертифікатів, виданих до 4 вересня 2021 року. 

“Сертифікація та відвантаження яловичини до Китаю буде відновлена ​​з цього тижня. Це дійсно хороша новина, на яку ми чекали. Ми вже надали всю технічну інформацію і чекаємо підтвердження”, – заявила міністр сільського господарства Тереза ​​Крістіна Діас.

Заборона на експорт бразильської яловичини викликала широке занепокоєння у торгівельної спільноти, оскільки Китай отримує близько 40% усього імпорту яловичини з Бразилії.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *