promo-zsm
promo-zsm

Закон «Про ветеринарну медицину» – коментар експерта

Закон «Про ветеринарну медицину» - коментар експерта

“Є два роки, щоб підготувати країну до європейських стандартів у галузі ветеринарії”. Про це заявила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька після того, як Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про ветеринарну медицину». Пише MeatNews з посиланням на Держпродспоживслужбу.

«Це надзвичайно важливий і потрібний Закон, бо він наблизить наш бізнес до європейських ринків, а з іншого боку відкриє шлях європейським інвестиціям в аграрний сектор української економіки, – зазначила Владислава Магалецька. – Запровадження європейських норм – це виклик для нас. Тож ми вже зараз починаємо підготовку до впровадження положень закону, який має змінити величезну кількість процесів в галузі тваринництва. Впевнена, що наші фахівці впораються із цим завданням».

Законом «Про ветеринарну медицину» враховується вимоги більше ніж десяти актів законодавства Європейського Союзу та створюється підґрунтя для подальшої імплементації ще кількох десятків актів законодавства ЄС. Він передбачає удосконалення діючої системи ветеринарно-санітарних заходів та спрощення умов для ведення бізнесу, що в перспективі матиме позитивний ефект для української економіки. Закон вводиться в дію через два роки з дня набрання ним чинності.

Впровадження закону сприятиме покращенню ветеринарно-санітарної та епізоотичної ситуації в Україні, підвищенню ефективності державного управління системою ветеринарної медицини, покращенню умов господарювання в галузі тваринництва, нарощенню експорту живих тварин, продуктів тваринного походження та ветеринарних препаратів з України.

“Пріоритетними у роботі Держпродспоживслужби є захист як інтересів держави, так і бізнесу та кожного споживача” – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, нещодавно закон про ветеринарну медицину підписав Президент

MeatNews слідкує та проінформує, коли Закон буде опубліковано. Підписуйтесь на нас у Telegram та Facebook, щоб нічого не пропутити.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

  1. Чи захищає закон українського селянина?Я маю на увазі дрібного виробника молока і м’яса,а також сільгосппродукції.Бо цього року влада робить все можливе,щоб знищити село.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *