promo-zsm
promo-zsm

Іранські фермери годують тварин бананами та баклажанами

Іранські фермери годують тварин бананами та баклажанами

В умовах тривалої нестачі кормів іранські фермери звертаються до альтернативних продуктів для годівлі сільськогосподарських тварин, використовуючи банани, баклажани, яблука та картоплю.

Голова ради з тваринництва Ірану Мансур Пуріан підтвердив, що в другій половині року постачання кормів до Ірану стало настільки обмеженим, що фермери звернулися до фруктів та овочів.

Заміна корму здійснюється без будь-яких конкретних вказівок – фермери просто вибирають найдешевші продукти на ринку. Зараз найдоступніші продукти – це банани та баклажани. Іноді використовуються харчові відходи, часто без попередньої термічної обробки.

За словами Мансура Пуріана, таке альтернативне годування в даний час присутнє в основному в сегментах великої рогатої худоби та овець. Він додав, що відповідно до державної політики наявні корми насамперед розподіляються серед птахівників. Однак через брак зерна навіть птахівники часто не отримують достатньої кількості сировини.

Ірану необхідно довести імпорт пшениці до 7,5 млн. тонн до кінця 2021 року, щоб підтримувати стійку роботу вітчизняної кормової та харчової промисловості.

За перші 8 місяців 2021 року Іран імпортував 5 млн. тонн пшениці.

Джерело: agroportal.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *