promo-zsm
promo-zsm

Роман Яворський, комерційний директор IT-Enterprise, виступить партнером та спікером на бізнес-форумі «Зерно. Свині. М’ясо — 2024»

pigcentre

Пан Роман — досвідчений фахівець у сфері цифрової трансформації українських компаній.

Досягнення Романа включають:

– Комерційний директор IT-Enterprise Роман Яворський керує комерційною діяльністю IT-Enterprise, однієї з провідних IT-компаній України, яка спеціалізується на цифровій трансформації бізнесу.

– Понад 15 років досвіду роботи у сфері цифрової трансформації Роман Яворський має багатий досвід роботи з різними типами компаній, включаючи аграрні підприємства.

– Допомагає українським компаніям бути більш конкурентними: Роман Яворський та його команда в IT-Enterprise допомогли багатьом українським компаніям стати більш ефективними та конкурентоспроможними завдяки впровадженню цифрових бізнес-процесів.

– Серед проєктів: комплексне управління бізнес-процесами виробництва для АПК-Інвест, МХП, Skott Smeat, SMK Group. Роман Яворський та його команда в IT-Enterprise мають досвід впровадження цифрових рішень для таких відомих аграрних компаній, як-от: АПК-Інвест, МХП, Skott Smeat, SMK Group.

– Щорічний ріст кількості нових клієнтів понад 25%: IT-Enterprise під керівництвом Романа Яворського постійно зростає і розвивається, що свідчить про високу якість послуг, які надає компанія.

Не пропустіть цю унікальну можливість дізнатися більше про досвід Романа з оптимізації виробничих процесів та зниженні витрат.

Зареєструватися на бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо — 2024» можна за посиланням: https://meatindustry.com.ua/

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *