promo-zsm
promo-zsm

Мітинг фермерів Індії перетворився в протест по всій країні

Мітинг фермерів Індії перетворився в протест по всій країні

Власники приватних домогосподарств почали тиснути на уряд, влаштувавши минулого тижня масовий протест в найбільшому штаті Індії –  Уттар-Прадеш. Протестувальники вимагають скасувати нові закони щодо сільського господарства, які, на їх думку, призведуть до погіршення економічного стану.

Після цього найбільшого протесту за всю серію кількамісячних мітингів, лідери фермерського руху планують посилити свій вплив в штаті Уттар-Прадеш напередодні державних виборів.

Протестуючі фермери стверджують, що закони, введені у вересні минулого року, руйнують механізм, який гарантує фермерам мінімальну ціну на рис та пшеницю. Проте уряд каже, що такі закони допоможуть виробникам отримати більші прибутки.

Наприкінці минулого року парламент ухвалив закони про фермерське господарство, і одразу десятки тисяч фермерів із «зернових» штатів Пенджаб та Хар’яна попрямували з протестом до Нью-Делі. Влада не дозволила протестуючим заїхати до столиці, тому вони розбили табір на автомагістралях до столиці – в знак протесту проти уряду.

Кілька раундів переговорів між владними представниками та керівниками сільськогосподарських профспілок не допомогли вирішити цей протест. Деякі міністри уряду та лідери правлячої індуїстської націоналістичної партії Моді – Бхаратія Джаната (BJP) спочатку охрестили ці протести фермерів як демонстрації «невеличкої купки виробників рису та пшениці».

Проте фермери з інших частин країни почали залучатися до цього руху: або приєднувались до протесту біля столиці – Нью-Делі, або організували серію демонстрацій у своїх рідних містах.

Окрім заклику до скасування новостворених законів, керівники профспілок висунули ще одну вимогу – закон, який змусив би уряд купувати кожну сільськогосподарську продукцію за гарантованою державою ціною. Нова вимога швидко набула популярності серед фермерів з усієї країни.

Тиск на виборах в Уттар-Прадеш

Після того, як протести фермерів стали більш масовими, лідери профспілок перевели погляд на головний штат Індії – Уттар-Прадеш, де проживає 240 мільйонів людей.

Партія прем’єр-міністра Моді прийшла до влади в цьому регіоні у 2017 році, а вибори до державних зборів мають відбутися на початку наступного року.

Перед цим, очільники сільськогосподарських профспілок планують висвітлити правлячу партію, яка така, що не переймається інтересами фермерів. Такі дії можуть знизити рейтинг партії, а особливо в західній частині Уттар-Прадеш, де основою є сільське господарство.

За словами протестувальників, вони поїдуть до кожного міста в провінції, щоб розказати всім, що уряд Нарендра Моді не враховує інтереси виробників та фермерів.

Також читайте: Галузь свинарства в Мексиці зміцнює свої позиції.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *