promo-zsm
promo-zsm

Галузь свинарства в Мексиці зміцнює свої позиції

Галузь свинарства в Мексиці зміцнює свої позиції
pigcentre

Очікується, що виробництво свинини в Мексиці досягне рекордного рівня в 2022 році. Це відображає відновлення та зростання внутрішнього попиту, а також значний експорт м’яса в Азію.

Тваринництво в Мексиці залишається стійким перед численними екологічними, політичними та економічними викликами, до того ж, внутрішній попит на свинину продовжує зростати, незважаючи навіть на високі ціни.

Поголів’я свиней

Згідно зі звітом GAINS, опублікованим у липні 2021 року Міністерством сільського господарства США (USDA), поголів’я свиней у Мексиці збільшиться до 21,45 млн голів у 2022 році, що на 3% більше, ніж у 2021 році. Очікується, що це зростання відбудеться завдяки покращенню генетики свиней, селекції, протоколам здоров’я тварин та сильному внутрішньому та зовнішньому попиту на свинину. За прогнозом, забій свиней у 2022 році досягне 20,3 млн голів, що на 3% більше, ніж у 2021 році.

Що стосується кормів, Національна асоціація збалансованих кормів для тварин Мексики (CONAFAB) зазначила: прогнозується, що в 2021 році мексиканський сектор свинарства буде споживати близько 17% загального внутрішнього виробництва комбікормів у 40 мільйонів тонн.

Імпорт генетики свиней

Виробники свиней у Мексиці, в основному, імпортують племінних свиноматок для покращення генетики стада. У 2022 році прогнозується, що імпорт свиней досягне 30 000 голів. США є провідним постачальником живих свиней Мексики. Що стосується експорту, то внутрішнє виробництво свиней у Мексиці не може задовольнити зростаючий внутрішній попит, тому країна не експортує живих свиней.

Свинина – другий улюблений тваринний білок Мексики

Очікується, що внутрішній та експортний попит на свинину посилиться. Це ще більше стимулюватиме виробництво свинини в Мексиці, яка у 2022 році досягне 1,54 млн метричних тонн, що на 3% більше, ніж у 2021 році. Тим часом, споживання свинини зросте до 2,13 млн метричних тонн наступного року, що на 1,9% більше, ніж у 2021 році.

У зв’язку із пандемією COVID-19 переробники зосереджувалися на вартості та універсальності м’яса. Багато мексиканських переробників свинини розширили свої пропозиції: включили готові до вживання м’ясні вироби, попередньо приправлені, порційні та мариновані вироби зі свинини. Серед споживачів із нижчим рівнем доходу збільшився попит на різноманітне м’ясо на ринках та продукцію зі свинини. Ковбаси, варені шинки, нарізки та продукти чорізо становлять найбільший канал збуту м’язів, нутрощів та обрізків у цілому м’ясі свинини.

Зростання цін на свинину

Зниження поставок у 2020 році та поступове відновлення економіки у 2021 році призвели до зростання цін на свинину. З січня по липень 2021 року роздрібні ціни на свинину зросли приблизно на 17% у річному обчисленні, що є найвищим стрибком цін з 2014 року.

Торгівля

Post прогнозує, що в 2022 році імпорт свинини досягне 980 000 тонн, що на 5 000 тонн менше, ніж у 2021 році, оскільки швидке зростання внутрішнього виробництва випереджає зростання попиту. США залишаються основним іноземним постачальником свинини в Мексиці. Мексика також є другим за величиною напрямком експорту свинини з США, поступаючись лише Китаю.

Прогнозується, що експорт свинини в Мексиці в 2022 році залишиться незмінним з 2021 року на рівні 390 000 тонн через значний експортний попит в Азії та Америці. Мексиканські експортери зосереджені на своїх найприбутковіших ринках: високоякісні поперечні перевезення до США та спеціальні відрізки до Японії та Кореї.

З безмитним доступом до США в рамках NAFTA та USMCA експорт мексиканської свинини до США виріс на 23% річних темпів зростання (CAGR) з 2017 по 2020 рік. Експорт до Канади виріс майже на 15% CAGR за той же період . Річний експорт мексиканської свинини до Канади, Гватемали та Південної Кореї прискорився у 2021 році, досягнувши історичних максимумів.

Також читайте: Найінноваційніша генетика свиней у світі: презентація Topigs Norsvin в Україні.

Джерело: pigprogress.net.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *