promo-zsm
promo-zsm

Фермери ЄС відхиляють зміни до Стратегії розвитку ферм

Фермери ЄС відхиляють зміни до Стратегії розвитку ферм

Після голосування Комітетами AGRI та ENVI в Європейському Парламенті щодо внесення змін до Стратегії розвитку ферм, сільськогосподарська спілка ЄС “Copa and Cogeca” опублікувала заяву, в якій критикує запропоновані поправки, мовляв, вони ще недостатньо вивчені, оцінені та обговоренні.

У своїй заяві “Copa and Cogeca” зазначила:

«Незважаючи на важливість стратегії розвитку ферм, депутати Єврокомітету AGRI/ENVI вирішили додати кілька нових вимог до початкової пропозиції Комісії. Ці нові пропозиції щодо майбутнього сільського господарства, податку на деякі харчові продукти, а також решта запропонованого не підлягали попередній оцінці та обговорення.

Остаточний текст містить деякі цікаві пропозиції та досягнення, особливо коли мова йде про інновації, вуглецеве сільське господарство чи торгівлю. Однак такі пропозиції, схвалені комітетами AGRI та ENVI, ставить під сумнів наш продовольчий суверенітет та майбутнє нашого господарства.

За відсутності можливості впливу на певні пропозиції, “Copa and Cogeca” не можуть підтримати пропозицію зі змінами.

Усвідомлюючи необхідність адаптації до екологічних викликів, і, незважаючи на нинішню економічну ситуацію, сільськогосподарські громади по всій Європі щодня намагаються задовольняти вимоги щодо обмежень викидів парникових газів, добробуту тварин і водночас адаптуватися до зміни клімату. Якщо ЄС хоче, щоб ми досягли успіху, йому доведеться підтримати нас політичними методами. Вони мають ґрунтуватися на реалістичних цілях, що відповідають торговій політиці, гарантувати рівні умови імпорту та надавати необхідну фінансову підтримку», – йдеться в заяві фермерської спілки “Copa andCogeca”.

Також читайте: Мітинг фермерів Індії перетворився в протест по всій країні.

Джерело: thepigsite.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *