promo-zsm
promo-zsm

АЧС не вплине на бізнес птахівництва – соціологічне опитування

АЧС не вплине на бізнес птахівництва - соціологічне опитування

Африканська чума свиней ніяк не вплине на бізнес птахівників у 2021 році – у цьому переконані 49% респондентів з різних країн світу (як показало соціологічне опитування) . Але 26% вважають, що АЧС є причиною збільшення виробництва м’яса птиці й 8% сподіваються на збільшення прибутку.

Такі результати щорічного опитування, яке провела компанія WATT Global Media (США) серед 560 респондентів з усього світу щодо макротенденцій, які впливають на птахівничу галузь.

Також з огляду на очікуване зростання виробництва м’яса птиці 38% респондентів мають намір збільшити виробництво кормів, 13% – кормових добавок. Також 40% вважають, що виробництво кормів буде таким самим, як у 2020 році, а 12% відповіли, що воно скоротиться.

Нагадаємо, з середини 2018 року АЧС завдає суттєвої шкоди свинарським господарствам у Китаї та Східній і Південно-Східній Азії. Хвороба призвела до скорочення виробництва свинини в цих регіонах, особливо в Китаї.

Тому птахівники низки країн – експортерів м’яса птиці сподіваються на зростання його експорту цього року так само, як це було в 2020 році, для компенсації дефіциту свинини. Водночас АЧС практично не вплине на країни, які не експортують м’ясо птиці і де не спостерігали її спалахів.

Довідково

Переважну частину учасників опитування WATT Global Media становили дієтологи, консультанти й фахівці ветеринарного профілю, пов’язані з птахівництвом; 16% працюють у сфері керування птахівничими підприємствами або володіють ними. Близько 38% респондентів представляли Латинську Америку, 17% – Східну та Південно-Східну Азію, 12% – Європу, зокрема Україну, 10% – Африку, 4,5% – Близький Схід.

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *