promo-zsm
promo-zsm

МХП проведе злиття зі своїми трьома кіпрськими компаніями

МХП проведе злиття зі своїми трьома кіпрськими компаніями
НС_CIAB_АМГ

Рада директорів агрохолдингу МХП (MHP SE) на позачергових загальних зборах акціонерів 18 березня отримала схвалення на злиття зі своїми 100% кіпрськими дочірніми компаніями – Raftan Holding Limited, Hemiak Investments Limited і Eledem Investments Limited.

Про це повідомляється на сайті Лондонської фондової біржі.

Відзначається, що в ході зборів акціонери розглянули поправки до статуту компанії для поліпшення стандартів корпоративного управління. Ці поправки стосувалися складу ради директорів, призначення членів ради директорів компанії, терміну їх повноважень і переобрання.

Нагадаємо: Найбільший агрохолдинг України захоплює новий ринок

Згідно з повідомленням, MHP SE буде юридичною особою, що виникла в результаті злиття. Raftan Holding Limited, Hemiak Investments Limited і Eledem Investments Limited будуть розпущені без ліквідації.

Відзначається, що злиття МХП вступає в силу з моменту видачі постанови суду. Згідно з чинними положеннями Закону Кіпру «Про компанії», гл. 113 і положень Закону Кіпру про прибуток, компанії звернулись до кіпрського суду для винесення постанови, санкціонування угоди про злиття MХП, і для розпуску без ліквідації Raftan, Hemiak і Eledem.

Джерело: Latifundist

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *