promo-zsm
promo-zsm

Пакистан відкриває м’ясний ринок Йорданії

Пакистан відкриває м'ясний ринок Йорданії

Йорданія дозволила трьом бойням Пакистану експортувати в Амман (столицю) м’ясо великої рогатої худоби, верблюда, овець та кіз.

Пакистан охопив йорданський ринок м’яса, оскільки три бойні вже експортують м’ясо великої рогатої худоби, верблюда, овець та кіз до Аммана. За останні кілька років Йорданія імпортувала близько 150 000 тонн халяльного м’яса на суму 464 мільйони доларів. 

За даними Міністерства національної продовольчої безпеки та досліджень, загальний обсяг виробництва м’яса в Пакистані становив 4708 тонн у 2019-20 роках. З них 2303 тонни – яловичина, 748 тонн – баранина і 1657 тонн – птиця. 

Пакистанські експортери м’яса стикаються з гострою конкуренцією на ринку халяльного м’яса з боку інших країн – Індія, Бразилія, Австралія та Африка. Проте країна хоче зосередитися на експорті верблюжого м’яса. До того ж, Пакистан нещодавно став провідним експортером верблюжого м’яса у світі, про це зазначив президент Федерації роботодавців.

 Прогнозується, що світовий ринок халяльного м’яса досягне 3,2 трильйона доларів до 2024 року. Тим не менш, найбільшими експортерами на цьому ринку є Бразилія, Австралія та Індія. 

«Жодна мусульманська країна не входить до п’ятірки найбільших світових експортерів халяльної продукції», – прокоментував Ахмад Джавад, колишній голова комітету з питань сільського господарства Федерації торгово-промислових палат Пакистану.

Основними імпортерами халяльного м’яса є Саудівська Аравія, Малайзія, Об’єднані Арабські Емірати, Індонезія та Єгипет.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *